Os. Bugaj 6/9, Wieluń
SERWIS : ul. Reymonta 36, Czastary
eMail : biuro@secure-it.com.pl
INFOLINIA :  43 881 00 26

Nadajnik Masłowice

Z przyjemnością informujemy obecnych i przyszłych użytkowników naszej sieci, że z dniem 20 czerwca 2017r. oddajemy do użytku kolejny nadajnik WIFI.

Nadajnik znajduje się w miejscowości Masłowice i swoim zasięgiem obejmuje miejscowości : Masłowice, Staw, Stawek, Opojowice, Wydrzyn, Starzenice, Widoradz Górny, Sieniec, Małyszyn i Urbanice.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Nadajnik Turów

Z przyjemnością informujemy obecnych i przyszłych użytkowników naszej sieci, że z dniem 22 kwietnia 2017r. uruchomiliśmy kolejny nadajnik WIFI.

Nadajnik znajduje się w miejscowości Turów i swoim zasięgiem obejmuje miejscowości : Dąbrowa, Turów, Zwiechy, Srebrnica, Kurów, Piaski, Chotów, Krzyworzeka i Mokrsko.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Helpdesk

Dla Państwa wygody i poprawy jakości obsługi uruchomiliśmy system HelpDesk czynny 24/7.
Wszystkie zgłoszenia zarejestrowane w naszym systemie będą realizowane na bieżąco wg kolejności zgłoszeń.

Dodatkowo mają Państwo możliwość śledzenia Państwa zgłoszenia.

 

Jeśli chcieliby Państwo zarejestrować się w naszym HelpDesku jako nasz stały klient prosimy o przesłanie danych do utworzenia konta (Imię, nazwisko (lub nazwa firmy), tel.kontaktowy oraz adres e-mail) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. To nic nie kosztuje i do niczego Państwa nie zobowiązuje. Państwa dane zostaną zachowane w tajemnicy. W każdej chwili na Państwa wniosek konto może zostać usunięte z naszego systemu.

Nadajniki szpital i Zugil

Uprzejmie informujemy wszystkich obecnych i nowych klientów zainteresowanych dostępem do sieci Internet, że z dniem 01 lutego 2014r. oraz 26 lipca 2014r. uruchomiliśmy nadajniki na os. Bugaj, na budynku Szpitala w Wieluniu oraz na budynku Urzędu Pracy przy ul. Sieradzkiej 56 w Wieluniu.

 

Nadajniki pracują w paśmie 2.4GHz oraz 5GHz.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych podłączeniem się do naszej sieci.

Jednocześnie informujemy, że  w ramach promocji naszych usług oferujemy wszystkim nowym klientom pierwszy miesiąc internetu za 1 zł niezależnie od wybranej taryfy.